Fellne Per Vetura

Shitet nga: Valmir 11 Pri 00:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Keto fellne jan per Audi A4-A6 Passat B6 Golf5 Fellnet ja shum te rujshme dhe jan me guma dhe fellnet jan 17coll kurse gumat jan veres 205 X 50 R17.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim