Fellne R15

Shitet nga: Ardi 24 Maj 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet R15.

Nuk jane te perdorura ne Kosove.

Per me shume informata telefononi ne numrin: 044-397-326 !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim