Fellne alumini

Shitet nga: Liridoni 10 Pri 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 15, me goma te veres. Gomat jan ne gjendje shume te mire. Po ashtu edhe Fellnet.
Per : Golf, Seat etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim