Fellne dhe Goma M+S Continental R16 225 55

Shitet nga: Leorend 27 Maj 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gomat dhe Fellne per VW Golf 4 Gomat jan dimer , ver shum pak te perdorura thuajse te Reja dhe nuk dridhin hiq pres vetem bleres serioz mun te me kontaktoni ne Viber ose Whatsapp ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim