Fellne dhe goma

Shitet nga: Egzon 09 Tet 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   165 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet me gjith koma shum te mira dhe te ballansuara. Jan ardh na jashti hiq te perdorura ketu bojn edhe per golf 1-2-3 dhe opell me 4 bullona i bojn krejve. Jan 155 -65 14. M+S. Viber +37744669548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim