Fellne gamaparts

Shitet nga: Valmir 30 Nën 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose i ndrrojë me fellne r15 per golf 4
Nr.viber +37745330215
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim