Fellne+goma 17-tqe

Shitet nga: Armend 08 Mar 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes felnet 17 -tqe 4 copa jane ne gjendje te rregullt jane me 4 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim