Fellne goma

Shitet nga: Fellne 28 Shk 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shum e mir osht edhe per golf edhe passat edhe opel krejtve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim