Fellne lorinser 20Coll per mercedes etj...

Shitet nga: Selajdin 24 Pri 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne lorinser Me guma te reja me profil shum te holl shum te ruajtura te ardhura nga
245-30-20 tparat
295-25-20 mbrapa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim