Fellne mazda 6

Shitet nga: arber 15 Pri 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet për mazda 6 2007 fellnet shiten pa goma jan te ardhura prej zvicres dhe jepen me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim