Fellne me gomaa 18

Shitet nga: Bujar 22 Jan 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnee me gomaa 18/225/40 goma t veres fellnee per mercedes t ardhura nga gjermoniaa shum pak t perdorura n kososv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim