Fellne me Goma Dimrit 225/50/R17 Michelin per BMW

Shitet nga: Goma 07 Tet 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per BMW 5 me gomat e dimrit te perdoruna vetem nje muaj vitin e kaluar, gomat jan klasa e pare te ardhuna nga Zvicra.


Nuk bejm ndrrim.

Whatsapp/Viber +38643818808
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim