Fellne me Goma Urgjentt

Shitet nga: fellne 14 Mar 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet me guma jon 17 me 4 shtrafa bojn per opel vw fiat audi etj kan qe te montume ne fiat bravo fellnet jon te balancume nuk dridhin shiten urgjent qmimi i fundit 100 ero fellnet jon kto ne foto Viber +377 44321 329
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim