Fellne me Goma per Peugeot Citroen

Shitet nga: Almir 20 Mar 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma te mira per Peugeot 306 307
fellget jan te mira te ruajshme nuk jan te demtuara
Jan me 4 Vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim