Fellne me Goma

Shitet nga: Egzon 15 Maj 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   160 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shite Fellnet me gjith Goma jan M&S ja shum te mira sip po shihen ne foto 165-55-14 ju mir pres viber +37744669548
ju mir pres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim