Fellne me goma 15

Shitet nga: Veton 12 Mar 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma per opell nga zvicrra 15 +37744125523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim