Fellne me goma 17 BMW

Shitet nga: Veton 01 Pri 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma nga zvicrra 225/45/17 ms BMW . Viber +37744125523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim