Fellne me goma Mercedes 205/55/16

Shitet nga: Veton 01 Pri 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne me goma te posa ardhura nga Zvicrra -ndersa goma shum te mira 205/55/16 -140 euro continental kapak te ndryshem 30 euro 4copa Viber +37744125523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim