Fellne me goma

Shitet nga: Fatos 06 Shk 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma per infoo 045 937 721
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim