Fellne me goma

Shitet nga: Fatos 10 Shk 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma per Info 045 937 721
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim