Fellne me goma

Shitet nga: Fatos 16 Shk 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne Me goma Per info 045 937 721
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim