Fellne me goma

Shitet nga: Naim 26 Shk 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Nuk kam qka flas per to shum shinhen qart ne foto
pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim