Fellne me goma

Shitet nga: meriton 02 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gum amat te reja 175/65 R14 te mira te ballancuara nuk jon te demtuara apo te shtremuara ndrrim me iphone4 ose samsung Galaxy S2
per me shum kontaktt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim