Fellne me goma

Shitet nga: Fellne 17 Mar 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fell ne me Goma shum te mira per me shum informata :044146566
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim