Fellne me goma 15 coll Mercedes

Shitet nga: Veton 02 Qer 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma nga zvicrra per Mercedes 15 coll 5 bira Viber +37744125523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim