Fellne me goma 17

Shitet nga: Fatlum 18 Shk 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per VW i bojn edhe tjera Automjetve vetym 2 muaj te Perdorura me guma te veres 225/45R17 shiten komplet me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim