Fellne me goma 17 coll 95%te Reja

Shitet nga: Vetoni 01 Mar 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma te Posa ardhura nga Zvicrra shume te rujt me pa asni grrith bojn per Golf 5,6,7 per vw mat ri se 2005-2015 per Bmw Mercedes ...etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim