Fellne me goma 18 golf 4 passat audi

Shitet nga: Veton 01 Pri 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR   450 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma nga zvicrra 225/40/18 Viber +37744125523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim