Fellne me goma 18qe

Shitet nga: Ridvan 03 Mar 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 18qe me 5 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim