Fellne me goma 205/55/16 per golf 4 Passat etj

Shitet nga: Veton 02 Qer 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma nga zvicrra Viber-+37744125523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim