Fellne me goma 235/60/18, 95% treja

Shitet nga: Vetoni 01 Pri 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma shum treja nga zvicrra 235/60/18 viber +37744125523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim