Fellne me goma Per Ford 15 17

Shitet nga: Veton 01 Pri 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma nga zvicrra per Ford me 4dhe 5 bira ,15,17 pa goma 150 euro viber +37744125523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim