Fellne me goma m+s 16

Shitet nga: Mefail 13 Sht 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma m+s 16 per golf 4 & 5 bej ndrrim me iphon 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim