Fellne me goma per Automjetet VW

Shitet nga: Admir 24 Shk 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me gjithe goma, fellnet jane 17 coll, jane per veturat VW,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim