Fellne me goma per golf 1 2 3 passat polo 16 c

Shitet nga: Veton 13 Gsh 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma te mira nga zvicrra pa goma 140 euro :16 coll per golf 1,2,3 passat polo Viber +37744125523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim