Fellne me goma vere golf 5 polo 195/65/15

Shitet nga: Veton 02 Qer 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma vere nga zvicrra per golf 5,6,7 pollo touran passat 195/65/15 Viber +37744125523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim