Fellne me goma

Shitet nga: shaban 09 Mar 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma te reja 16-tshe 55-205 profili
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim