Fellne me gome

Shitet nga: Cobi 20 Maj 00:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne mir 205/50/16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim