Fellne me guma 185 65 14

Shitet nga: Afrim 20 Tet 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon te montuara ne golf 2 bojn edhe per opell jon te ballansume as nuk dridhin gumat deri dikund te mira mund te kontaktoni edhe ne viber +37745271217
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim