Fellne me guma bmw x5

Shitet nga: Agroni 24 Shk 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shtinen 4 fellne me guma te veres per BMW X5 profili eshte 18 gumat jane te vitit 2014.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim