Fellne me guma m/s R14

Shitet nga: meriton 27 Shk 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 130 euro fellnet nuk jon te shtreemuar as nuk dridhin jon shum shum te mira gjithashtu edhe gumat jon te reja ganc sapo montuar vetem 1 jav jan vozitur
(M/S 175/65 R14 ) fellnet jon 4 copa komplet dmth
jon me 4shtrafa bojn per golf opel etjj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim