Fellne me mirë goma 15 " sa 5 srafa

Shitet nga: Marko 07 Pri 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felne Shitje me pesë vida për të Opelit automjeteve
Prodajem felne sa 5 srafa za opelova vozila
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim