Fellne nga zvicrra 17

Shitet nga: Vetoni 01 Pri 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne nga zvicrra per Opell 17 coll viber +37744125523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim