Fellne opel astra g

Shitet nga: Fatbardh 23 Nën 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne opellit me 4 shtrafa jan te mira as nuk dridhin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim