Fellne origjinal per audi 17qe

Shitet nga: Fellne 22 Shk 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndrroj fellnet 17qe origjinal per audi me goma te dimrit michelin 225/50/R17. Fellnet shiten ose ndrrohen me fellne per golf 5. Te interesuarit kontakt 044 291 091 ose 049 303 300 viber +377 44 291 091
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim