Fellne per BMW

Shitet nga: Elsadat 08 Tet 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per BMW
Nr 045 603 484
049 603 484
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim