Fellne per BMW x5

Shitet nga: bmw:-X5 20 Pri 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW x5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim