Fellne per Bmw X5,X6. Me goma t'dimrit 19coll

Shitet nga: Yyrfcjkhb 27 Sht 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per Bmw X5,X6. Me goma t'dimrit 19coll .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim