Fellne per Golf 4 me goma te reja M+S

Shitet nga: qoni 09 Maj 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

460 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon 225/40/18 me goma te reja shum pak te perdorta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim