Fellne per Golf 5-6-7, passat wv 17 me goma

Shitet nga: Taulant 10 Mar 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR   1 100 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
•Shes fellne per golf V - 5 , VI - 6 , VII - 7, passat me 5 vrima ne gjendje shume te mire, thuajse te reja pa ndonje demtim.

•Kam gomat te veres te perdorura ne vitin 2015 dhe te dimrit te perdora kete dimer.

•Ne kete qmim perfshihen vetem gomat e veres kurse bashk cmim tjeter.

•Viber : +37745900002 , +38649999229
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim